DARMOWA DOSTAWA NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 100 zł

Informacje o firmie

  ACTIVESHOP założona została latem 2003 roku przez Iwonę oraz Tomasza Pacholczyk. Według danych z 2018 roku jesteśmy największym producentem, importerem i exporterem wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich w Europie. Dział handlowy firmy ACTIVESHOP był budowany selektywnie od 2003.
 
Dziś Grupa ACTIVESHOP to nie tylko firma, lecz zespół zbudowany ze zmotywowanych i pełnych energii ludzi oraz sieć oddziałów w Europie.Obecnie nasza baza klientów to 200,000 unikatowych rekordów aktywnych klientów detalicznych oraz gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich oraz ponad 1900 hurtowni.
 
Nasze magazyny mają łącznie 15 000m kwadratowych powierzchni, aby zapewnić towar dostępność towarów. Dystrybutorów ACTIVESHOP znajdziecie państwo w całej Europie. Ponadto każdego dnia sukcesywnie rozszerzamy sieć dystrybutorską. 
 
Bez obaw możemy powiedzieć, że współpraca z nami być może będzie najlepszą decyzją jaką podejmą Państwo w branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Tylko u nas znajdziecie tak duży wybór produktów dostępnych od ręki, realizację zamówień do 24 godzin (z wysyłką) oraz profesjonalną obsługę. 
 
Dzięki zaawansowanie rozwiniętemu systemowi logistycznym oraz informatycznym możemy skupić się na indywidualnym podejściu do Państwa. Czas od złożenia zamówienie - do realizacji to zaledwie kilka sekund abyście nie martwili się o czas dostawy.
W naszej ofercie znajdują się:
- fotele i taborety kosmetyczne
- fotele i taborety fryzjerskie
- urządzenia kosmetyczne
- urządzenia fryzjerskie
- autoklawy  
- fotele i myjnie fryzjerskie
- kosmetyki profesjonalne renomowanych firm 
- podgrzewacze, sterylizatory i myjki ultradźwiękowe  
W każdym tygodniu pojawiają się w naszej ofercie nowe produkty !
 
Nowoczesny panel zamówień B2B -> https://activeshop.com.pl/hurtownie
Umożiwia składanie zamówień, dostęp do cen indywidualnych, możliwość śledzenia procesu zamówienia jak również zautomatyzowaną obsługę zamówień dla klientów korzystających z dropshippingu.
Jako nieliczni posiadamy serwis profesjonalny serwi.
Są to doświadczeni i wykształceni serwisanci, którzy w razie konieczności rozwiążą twoje problemy od ręki. U nich uzyskasz fachową pomoc na wszystkie urządzenia kosmetyczne dostępne na Polskim rynku.
Zapraszamy odbiorców jak i dostawców do współpracy, z nami nie stracisz.